Vai Jūs kādreiz esat aizdomājušies par to vai, piemēram, interneta veiklā kurā Jums pārdod gludekļus, automašīnu riepas, tosterus, puķu podus un vēl virkni visdažādāko mantu, Jums spēs sniegt pienācīgu konsultāciju datortehnikas iegādes un ekspluatācijas jautājumos? Vai tiešām Jums, šķiet, ka šādā veikalā nopirkts dators būs atbilstošs Jūsus vēlmēm un vajadzībām, vai tas būs tikai kārtējais ķeksītis garajā pārdoto mantu sarakstā?

Mēs specializējamies tieši uzņēmumiem paredzētas datortehnikas pārdošanā. Ja, savam uzņēmumam, vēlaties augstas kvalitātes datortehniku par konkurētspējīgu cenu tad esat pareizajā vietā.

Ja vēlaties, lai mēs Jums sagatavojam īpašu piedāvājumu, lūdzu, aizpildiet pieteikumu formu un kāds no mūsu speciālistiem ar Jums sazināsies jau pavisam drīz.

Tikkai īsumā atgādināsim, ko iegūsiet, iegādājoties datortehniku pie mums:

Bezmaksas piegāde

Piedāvājam bezmaksas piegādi visā Latvijas teritorijā pilnīgi visiem datoriem un monitoriem, ko pārdodam, neatkarīgi no pirkuma apjoma. Pērkot komplektu, neprasīsim arī par perifērijas piegādi. Vairs nekādu papildus izmaksu!

NETICAMi garantijas noteikumi

Jums, šķiet, ka viena vai divu gadu garantija datoram ir gana labs variants? Mēs saviem datoriem, par to pašu cenu, piedāvājam vismaz 3 gadu garantijas termiņu. Starp citu, 8 gadu garantija mums arī nav nekas īpašs!!!


Galda un portatīvie datori

Katram darbiņam ir savs dators. Ir lieliski, ja var izvēlēties starp jaudu un mobilitāti. Taču dažreiz vajag 2 vienā! Lai arī kādas būtu Jūsu vajadzības, noteikti spēsim piemeklēt tieši to ko vēlaties.

LENOVO UN DELL

Paralēli savas komplektācijas datoriem, iedāvājam arī portatīvos un galda datorus no pasaules lielākajiem un labākajiem datoru ražotājiem par neticami zemām cenām. Ja paredzēts lielāks pirkums, noteikti sazinieties ar mums. Ticiet, mēs spēsim Jūs pārsteigt ar zemām cenām un augsto izpildes kvalitāti.


Datortehnikas cenu piedāvājuma pieteikuma forma

MŪSU KONTAKTI

e-pasts: [email protected]
tālrunis: +371 263 494 63

MŪSU REKVIZĪTI

SIA Budeko Factory
PVN reģ. nr.: LV40103861848
banka: Swedbank A/S, HABALV22
konta nr.: LV70HABA0551030800525

Privātuma politika.

© 2019 SIA Budeko Factory 

 .